VRF V6 Serisi

Yüksek Verimlige Sahip G-Tipi Isı Esanjörü, Plakalı Isı Esanjörü (PHE) Subcooling Zenginlestirilmis Buhar Enjeksiyonu (EVI) Kompresörü, Üçlü (lokal/uzak/ag) konfigürasyonlar, kurulum, devreye alma ve bakımı önemli ölçüde basitlestirmistir. Enerji Yönetim Sistemi (EYS), Genis Kapasite Aralıgı, Genis Çalısma Aralıgı, Uzun Boru Tesisatı Kapasitesi, Hassas Yag Kontrolü Teknolojisi Korozyon Önleyici Koruma Korozyonu Önleme UL Sertifikası Sogutucu Akıskan Sogutması Baskı Devre Kartı (PCB) Sogutucu Akıskan Degerlerinin Gerçek Zamanlı Izlemesi Otomatik Kar Püskürtme islevi* Toz Temizleme Islevi* Gece Sessiz Çalısma Modu Zenginlestirilmis Isıtma Kapasitesi Akıllı Buz Çözme Teknolojisi Polarize Olmayan Iletisim Kablo Tesisatı** Otomatik Adresleme Otomatik Gaz Sarjı Opsiyonel Çok Islevli PCB

Midea’nın son teknoloji ile donatılmış ürünü olan V6 VRF Serisi bir çok yeni özelliği ile Dünyanın bir çok ülkesinden sonra ilk defa Türkiye’de satışa hazır. Geliştirilmiş tasarım özellikleri ile fark yaratan V6 VRF Serisi, benzersiz yenilikleri ile de öne çıkmaktadır.

Önde gelen VRF ürünü olarak V6, HVAC endüstrisinde lider olan 96HP’ye kadar kombinasyon kapasitesi gibi önemli faydalara sahiptir; EVI kompresör aşırı koşullar altında ısıtma ve soğutma kapasitesini önemli ölçüde artırır, EMS konfor ve enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için buharlaşma sıcaklığının (soğutmada) ve yoğuşma sıcaklığının (iç mekanda) otomatik olarak hem iç hem de dış sıcaklığa göre ayarlandığını fark eder. Ayrıca akıllı kontrol sistemi V6 ürününe daha fazla değer katıyor.